مشاوره سانترال

مشاوره سانترال

برای خرید سانترال متناسب با نیازهای سازمان خود بهتر است تا ابتدا سوالات زیر را پاسخ دهید:

  1. تعداد خطوط تلفن مورد استفاده شما چند عدد است؟
  2. آیا در آینده قصد گسترش کار و افزایش تعداد خطوط تلفن شرکت خود را دارید؟
  3. تعداد داخلی های مورد نیاز شما چند عدد است؟
  4. در صورت گسترش کار پیش بینی می کنید به چه تعداد داخلی جدید نیاز داشته باشید؟
  5. آیا قصد اتصال سانترال خود به سیستم ویپ را دارید؟
  6. آیا تمایل به استفاده از سیستم CRM دارید؟
  7. آیا قصد استفاده از خطوط سیپ ترانک مخابرات را دارید؟
  8. امکانات جنبی دستگاه مثل کالر آیدی، اپراتور گویا، ضبط مکالمات و … تا چه حد برای شما اهمیت دارند و به کدامشان نیاز دارید؟
  9. آیا نیاز به سانترالی تحت شبکه دارید؟

انواع سانترال

برای ارائه مشاوره سانترال بهتر بایستی تا حدی دانش خود را در رابطه با بازار گسترش دهید. در حال حاضر معتبر ترین برندهای موجود در بازار ایران که از دیرباز بخش اصلی بازار را تحت سلطه خودشان گرفته اند، دو برند ژاپنی پاناسونیک و ان ای سی (NEC) هستند، که از نظر کیفیت و دوام خود را ثابت کرده اند. برندهای دیگری نیز در بازار موجود هستند؛ مثل هیوندا، سامسونگ، ال جی، کارین، رهیاب و … که هیچکدام اعتبار دو برند ذکر شده را برای محیط های اداری ندارند. البته اگر قصد تهیه سانترال ویپ داشته باشید، سانترال های شرکت گرنداستریم نیز جای خود را به خوبی در بازار پیدا کرده اند.

بعد از انتخاب برند دستگاه، مرحله دوم پیدا کردن دستگاه با قابلیت های همسو با نیازهای شرکت شما است. معمولا مهم ترین فاکتور تصمیم گیری برای تهیه یک سانترال ظرفیت مورد نیاز اولیه سانترال است. برای مثال اگر تعداد خطوط و داخلی های شما در حال حاضر محدود باشد، اما چشم اندازی برای گسترش کسب و کارتان در آینده دارید، می توانید از سانترال های کم ظرفیت با قابلیت ارتقا زیاد تهیه نمایید.

مشاوره سانترال رایگان

برای دریافت مشاوره بهتر و برای دریافت قیمت های بروز سانترال از طریق شماره ها 77670585 و 77670586 با ما تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهی بنویسید

مطالب مشابه

تلفن تحت شبکه
نرم افزار ویپ
فریمور سانترال ns500
سانترال SL1000 NEC
بازیابی رمز عبور روتر سیسکو

"" به علاقه مندی ها اضافه شد