هزینه راه اندازی ویپ (VoIP)

شما برای اینکه در سازمان خود سیستم ویپ راه اندازی کنید باید بدانید هزینه راه اندازی ویپ برای سازمان شما چقدر است و بازدهی آن با هزینه آن متناسب است یا خیر.

هزینه راه اندازی ویپ به چند عامل بستگی دارد

1-وسعت سیستم ویپ

2-تجهیزات مورد استفاده

3-هزینه نصب تجهیزات (passive)

4-کانفیگ تجهیزات (active)

1-وسعت سیستم ویپ

از نظر تعداد داخلی و تعداد خط شهری یا سیپ ترانک باید مجموعه شما مورد بررسی قرار بگیرد و یک جنبه دیگر از لحاظ بزرگی مساحت مجموعه است که تمامی این مباحث در هزینه راه اندازی ویپ تاثیر گذار است .

2-تجهیزات مورد استفاده

مانند تمامی سیستم های دیگر تجهیزات برای راه اندازی بخشی مهمی از هزینه را به خودش اختصاص می دهد به طور مثال کابل شبکه با کیفیت قیمتی حدود سه برابر کابل شبکه  بی کیفیت دارد و این امر در تمامی تجهیزات مانند کیستون ، داکت ، پچ پنل و .. است اما به صورت کلی اکثریت کسانی که ویپ نصب می کنند از تجهیزات متوسط به منظور کاهش هزینه و عدم مشکلات ارتباطی استفاده می کنند.

3-هزینه نصب تجهیزات

برای نصب تجهیزات از کابل ، داکت ، پچ کورد ، پچ پنل و … که باید تمام آن ها با توجه به سازمان شما محاسبه گردد تا برابرد هزینه شود .

4-کانفیگ تجهیزات

تخصصی ترین و مهم ترین بخش که یکی موارد هزینه راه اندازی ویپ است کانفیگ و برنامه ریزی تجهیزات مانند سوئیچ ها ، روتر ، مرکز تماس (سانترال) و… می باشد.

برای اینکه شما براوردی از تغییر سیستم خود به سیستم ویپ داشته باشید ببا ما تماس بگیرید و ما با توجه به سازمان وشرکت شما بهترین قیمت جهت راه اندازی ویپ را به شما پیشنهاد می کنیم .

مطالبی که شما را نسبت به ویپ آشنا تر می کند در مقالات زیر آمده است

مقایسه ویپ و سانترال

هر چیزی که در رابطه با ویپ باید بدانید

آموزش ویپ

ویپ چیست؟

دیدگاهی بنویسید

مطالب مشابه

تلفن تحت شبکه
مشاوره سانترال
نرم افزار ویپ
سانترال nec
"قیمت سانترال"

"" به علاقه مندی ها اضافه شد